Alebo už aj vy hovorievate iba každým dňom trápnejšie „modré“ – „táto krajina“?
Alebo už aj vy hovorievate iba každým dňom trápnejšie „modré“ – „táto krajina“?
32002L0090 Úradný vestník L 328 , 05/12/2002 S. 0017 – 0018 Smernica Rady z 28. novembra 2002, ktorá definuje napomáhanie neoprávneného vstupu, tranzitu a bydlisku (2002/90/ES)
Hovorím Vám, slovenskí analytici, politici a niektoré médiá mi nahnali strach po tom ako prišla Sociálna poisťovňa s novým letákom o 2. pilieri. Začínam sa báť môjho dôchodkového veku viac ako príchodu mimozemšťanov :D. Niet divu. Ako na Slovensku, tak aj vo svete sa zastaví technologický pokrok a na môj dôchodok nebude mať kto drieť. O 30 rokov nás bude menej a bude [...]
Viete či neviete, veríte, alebo nie, ale poznáme sa už niekoľko piatkov, tak ste si zrejme všimli, že ja byrokratov a hlavne časť z nich titulujúcich sa honorom politici príliš nemusím. Toto mám spoločné s takmer všetkými snáď len na jednu výnimku. Niektorí z vás nemusia modrých, niektorí oranžových, niektorí červených, iní bordových, či zelených. Ja [...]
Vojna na Ukrajine trvá už 1 468 dní.
Dopoludnia priletia z Dubaja ďalší Slováci, ktorých cestovná kancelária pre konflikt na Blízkom východe presunula do Ománu.
Na okupovanom ukrajinskom území funguje asi 1 980 škôl pre vyše 582-tisíc detí. Vyučovanie v ukrajinčine je zakázané, vystavujú ich asimilácii, militarizácii a propagande.
Prvý deň amerického útoku na Irán podľa odhadov tureckej spravodajskej agentúry Anadolu stál takmer 780 miliónov dolárov.
krija marthus prave robim na druhom ...
Martha Bielska Krija, niečo také ...
krija jogo64 http://blog.pravda.sk/otazky-a-odpovede/#pageBlogUploadVideo... ...
jogo64 krásna a veľmi silná pieseň... ...
nautilus Je to krásne, nádherné, ...
Celá debata | RSS tejto debaty