Založ si blog

Investujte do pôdy, oplotenia a zbraní, prichádza Ragyicsné!

A to myslím fakt vážne. Toto sú najlepšie tri investície pre nadchádzajúce volebné obdobie. Nie preto, že táto kríza ešte neskončila, ale preto, že kým sme tu mali v ostatnom volebnom období vládu zlodejov, tak teraz pravdepodobne prichádza obdobie neschopných a zlodejov. Nikdy ma tak netrápila krátka pamäť Slovákov ako dnes v noci. Bolo viac ako 5 hodín ráno, čas keď som šiel spať (a priateľka ma zobudila už pred deviatou), zaspával som ako zbitý pes a zobudil som sa ako pes po 10 ročnej kóme.

Kto nám to bude pravdepodobne vládnuť?

Tá, ktorá „túto krajinu“ nikdy nechcela sa najprv pokúšala stať jej prezidentkou a dnes chce byť premiérkou.

„My, ktorým záleží na osude Slovenska nemenej ako signatárom výzvy Za zvrchované Slovensko, sme takisto presvedčení, že slovenský národ, ako aj všetci naši občania, má dnes historickú a neopakovateľnú príležitosť: vybudovať slobodný, spoločný demokratický štát. Vedomí si nenapraviteľných mravných a ekonomických škôd, ktoré by priniesol rozpad ČSFR, odmietame všetky pokusy stavať obyvateľstvo pred hotovú vec a roznecovať národnostné vášne tam, kde ide o presadzovanie osobných ambícií. Sme dosť zrelí na to, aby sme sa z vývoja okolo nás poučili. Sme dosť rozvážni na to, aby sme vedeli samostatne o sebe uvažovať v duchu slušnosti, ľudskosti a znášanlivosti. Sme dosť mravní na to, aby sme mali odvahu držať sa ústavných demokratických spôsobov. Konečne máme možnosť trpezlivo hľadať novú podobu spolužitia. Využime ju. Občania v slobodných voľbách nikomu nedali hlas na rozbitie spoločného štátu. Preto poslanci Slovenskej národnej rady nemajú mandát rozhodnúť o jeho zániku. Ak sa má rozhodovať o našom osude, rozhodnime v referende. Naše úsilie o spoločný štát je bojom o demokraciu. Poslanci Slovenskej národnej rady, nepodľahnite politickým manipuláciám, nepodľahnite nátlaku. Nedovoľte, aby sa zopakoval Február 1948!“

Podpísaná aj Ivett Ragyicsné.

Že panička obhajuje nie naše, nie slovenské záujmy, ale uja Sorosovie to v tejto chvíli nebudeme riešiť. O tom som písal už na starom blogu. Ona bude hájiť záujmy iných!

„Záujmové skupiny sú normálnou súčasťou doma alebo v zahraničí. Lobing je dokonca v normálnych krajinách zakotvený v zákone a kontrolovaný. Záujmová skupina sú aj svojpomocné organizácie, ktoré sa snažia presadiť svoje práva do legislatívy. Preto je určujúce to, aby výkon profesie bol transparentný, aby neprivilegoval, ale aby skutočne obhajoval záujmy cieľových skupín. Záleží na tom aj aká záujmová skupina a za čo toho človeka platí. Ak zdravotne postihnutí si platia svojich reprezentantov či už v Bruseli alebo na Slovensku, a niektorí z nich boli dokonca aj v parlamente, nepovažujem to za žiadne porušenie ani morálky ani zásad fungovania právneho štátu.“

Všimli ste si vetu podľa ktorej my nie sme ani normálnou krajinou?

Pamätáte sa ako táto cháska kupovala poslancov v Národnej rade, aby mohli pokračovať v posluhovaní?

Predvolebná kampaň len potvrdila, že sa nezastavia pred ničím.

Podľa vás schvália mafiánske a drogové Kosovo?

„Pre pokoj a rovnováhu na Balkáne je potrebné, aby Kosovo uznali predovšetkým Srbi. Keď dôjde k tejto dohode, nebude už nič stáť v ceste tomu, aby Slovensko uznalo Kosovo.“

Koľko krajín už schválilo Kosovo aj bez toho, aby tak učinili Srbi? Slovensko tak učiní tiež, verte mi!

V apríli minulého roka opustil SMK jej bývalý predseda Béla Bugár. Takmer presne na deň, o dva roky skôr (2007) sa stal novým predsedom SMK Pál Csáky. Kto podľa vás urobil pre maďarských Slovákov viac? Béla, alebo Pál? Výsledky volieb hovoria jasne.

Toto je iba začiatok, veľmi zlý začiatok.

Politici napomáhajú nelegálnej imigrácii, porušujú zvláštnu smernicu EU!

19.06.2015

32002L0090 Úradný vestník L 328 , 05/12/2002 S. 0017 - 0018 Smernica Rady z 28. novembra 2002, ktorá definuje napomáhanie neoprávneného vstupu, tranzitu a bydlisku (2002/90/ES) RADA EURÓPSKEJ viac »

2. pilier a problém demografie

23.05.2015

Hovorím Vám, slovenskí analytici, politici a niektoré médiá mi nahnali strach po tom ako prišla Sociálna poisťovňa s novým letákom o 2. pilieri. Začínam sa báť môjho dôchodkového veku viac »

Nikdy som si nemyslel, že napíšem tento článok

15.06.2013

Viete či neviete, veríte, alebo nie, ale poznáme sa už niekoľko piatkov, tak ste si zrejme všimli, že ja byrokratov a hlavne časť z nich titulujúcich sa honorom politici príliš nemusím. Toto viac »

Euro, peniaze, ekonomika, graf

Ak Británia zostane v colnej únii, nemôže mať obchodnú dohodu s Austráliou

19.02.2018 14:50

Británia nebude môcť rokovať o bilaterálnej obchodnej dohode s Austráliou, ak sa Londýn rozhodne zostať v európskej colnej únii po brexite.

lotyšská centrálna banka

Zadržali šéfa lotyšskej centrálnej banky, údajne žiadal úplatok až 100-tisíc eur

19.02.2018 14:43

Európska centrálna banka tiež zastavila platby tretej najväčšej lotyšskej banke po tom, čo ju obvinilo ministerstvo financií USA z prania špinavých peňazí.

putá, zatknutie, kriminalita, zločin,

Údajného bývalého veliteľa tzv. Islamského štátu zatkli na Filipínach

19.02.2018 14:07

Riaditeľ filipínskej štátnej polície Ronald dela Rosa spresnil, že pri zatknutí zhabali materiály na výrobu bômb, zbrane a muníciu.

Angela Merkelová Annegret Krampová-Karrenbauerová

Merkelová chce za generálnu tajomníčku CDU sársku premiérku

19.02.2018 14:03

Krampová-Karrenbauerová je od roku 2011 premiérkou Sárska, malej nemeckej spolkovej krajiny pri hraniciach s Francúzskom a Luxemburskom.

krija

For all we ought to have thought... Za všetko na čo myslieť sme mali... and have not thought, a nemysleli, all we ought to have said... všetko, čo sme mali povedať... and have not said, a nepovedali, all we ought to have done... všetko, čo sme mali urobiť... and have not done... a neurobili...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 215
Celková čítanosť: 670146x
Priemerná čítanosť článkov: 3117x

Autor blogu

Odkazy